Herci

30. prosince 2006 v 16:37 | Sara |  Herci
William Peterson
Narodil se v Evanstonu v Illinois. Vášeň pro herectví v sobě objevil na Idaho State University. Po dokončení studií odchází do Španělska studovat herectví. V současné době žije v Los Angeles. Narozeniny slaví 21. února.
Do seriálu CSI - Kriminálka Las Vegas je angažován již jako etablovaný herec s bohatými zkušenostmi z filmu, divadla a televize. Hrál v televizních filmech Long Gone, The Rat Pack, The Kennedy´s of Massachusetts.
Za filmy jmenujme To Live and Die in L.A., Manhunter, Fear, Cousins, Young Guns II, Hard Promises a Skulls. Jeho poslední film je The Contender, kde hraje po boku Joan Allen a Gary Oldmana.
K nejzdařilejším divadelním angažmá patří The Night of the Iguana, A Streetcar Named Desire, The Time Of Your Life, Glengarry Glen Ross, Fools For Love a Speed the Plow. V roce 1979 dokonce s přáteli založil v Chicagu vlastní divadelní skupinu.
Jorja Fox
Narodila se v New Yorku, dětství strávila v malém přímořském městě Melbourne Beach na Floridě. Od té doby, co se přestěhovala do Los Angeles, začíná pravidelně vystupovat v televizních filmech a seriálech (The West Wing, Missing Persons, Ellen). Hrála v televizních filmech Memento s Guy Piercem a Carrie Anne Moss, Tiara Tango s Jean Smart a Robertem Wagnerem, Hungry Bachelorś Club a v poslední době Down With The Joneses. Jorja je spoluzakladatelkou Honeypot Productions, nezávislé avantgardní divadelní společnosti v Los Angeles. Na její činnosti se podílí jako herečka, scenáristka i režisérka.
Narozeniny slaví 7. července.
Gary Dourdan
Naposledy hrál v televizním filmu Muhammad Ali: King of the World. V televizním seriálu Swift Justice ztvárnil hlavní roli, dále hrál v NY Undercover, Cold Feet, Beggars and Choosers. Za celovečerní filmy jmenujme Imposter s Gary Sinisem, Alien Resurrection se Sigourney Weaver a Winonou Ryder, Playing God, Scarred City a The Weekend.
Narodil se 11. prosince ve Philadelphii. Nyní žije v New Yorku.
George Eads
Narodil se a vyrůstal v Texasu. Hrál např. v televizních filmech The Spring, Broken Crown, The Ultimate Lie a naposledy v Second String po boku držitele Oskara Jona Voighta. Z celovečerních filmů jmenujme Only in America a Dust to Dust.Nyní žije v Los Angeles.Narodil se 1. března.
Marg Helenberger
Nejvíce se proslavila rolí "K.C." v seriálu "China Beach". Hrála v televizních filmech Perfect Murder, Perfect Town, Thanks of a Grateful Nation a The Happy Face Murders a seriálu The Tommyknockers. Pozornost si vysloužila i celovečerními filmy Species, Species II, Fire Down Below, The Last Time I Commited Suicide, My Fellow Americans, Cowboy Way, Bad Boys, Always, Crooked Hearts a jako v posledním po boku Julie Roberts v Erin Brockovich. V současné době žije v Los Angeles se svým manželem hercem Alanem Rosenbergem a synem Hughem. Narodila se 16. listopadu.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama