Kouzlo seriálu

29. prosince 2006 v 23:01 | Sara
Pro tento seriál a jeho hrdiny je důležitá akce, i proto se z něj moc nedozvíme o osobním životě postav. Nic méně postupem času, jak je poznáváme, zjišťujeme jejich slabiny, jejich minulost a vztah k ostatním kolegům. Nejvíce poznáváme asi Sáru Sidleovou a Gila (Gilberta) Grissoma. Proč? Zatímco ve třetí, čtvrté řadě Sára jen Gilovi naznačuje co cítí a vše kolem, v šesté žárlí na něj a novou kolegii Sofii. Na konci této řady s ním začne chodit. Ale všechno nebylo vždy tak růžové. Ve čtvrté řadě seriálu začne Sára pít a dokonce ji policie zastaví, jak řídila pod vlivem alkoholu.
I přesto všechno, souvisejícím s jejich minulostí, přítomností..., si dokážou kriminalisté udržovat odstup od obětí a pozůstalých. Ten je nutný pro jejich nezávislou a spravedlivou práci pro okrfes Clark a celé Vegas-Město hříchů, ale přesto velice konzervativní oblast. Oni se musí řídit důkazy a ne srdcem a city.
Pracují v noci-stejně jako Vegas, ani jeho kriminalisté nikdy nespí, nemohou si to dovolit. Stejně jako prodavačka, striptérka, tanečnice, samotné Vegas.........i oni ožívají v noci. A potom pracují několik směn za sebou, aby vyřešili ty nejzapeklitější případy a tím si udrželi a všem dokázali, že jsou hodni druhého místa mezi nejlepšími kriminologickými laboratořemi v zemi.
Zatímco vy uleháte do postele a přejete hvězdám dobrou noc...
jeden kriminalista...
oni vztávají, vztříc zločinům a násilí,
aby vy jste mohli další den opět usínat v trochu větším bezpečí...
v nejvyšším takovém, které si můžete ve Vegas přát...
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama