Postavy

30. prosince 2006 v 16:33 | Sara
Gil (Gilbert) Grissom
Gil je typickým představitelem staré kriminalistické školy. 17 let praxe z něj činí policistu s obrovskými zkušenostmi a přehledem. CSI je pro něj celý jeho život. Je hlavou týmu, kde má každý své přesně určené místo a všichni dohromady pracují jako perfektně sladěný stroj. Za své podřízené se dokáže postavit a nejednou jim již kryl záda, když na ně byl vyvíjen tlak z jiných oddělení.
Sara Sidle
Sara je v týmu CSI nováčkem. Jako bývalá žačka Gila Grissoma přichází na oddělení již jako jeho plnohodnotný člen. Váží si svých kolegů a totéž očekává od nich. Ve čtvrté řadě serálu začne mít menší potíže s alkoholem, protože má Gila ráda a on s ní být nechce kvůli práci a aby ji neublížil. Taky proto bude žárlit na jejich novou kolegini Sofii, která o Grissoma projevuje zájem, i přesto s ním začne na konci šesté řady chodit.
Warrick Brown
Warrick je muž s bystrým úsudkem a vysokou inteligencí. Stále usiluje o víc - jak v zaměstnání, tak i v soukromém životě. Přesto je v jeho rozhodnutích patrná určitá rozpolcenost. Jeho dalším šrámem na cti je menší či větší hráčská závislost. Přesto je nepostradatelným členem CSI.
Nick Stokes
Nick je jedním z nejsvědomitějších a nejúspěšnějších kriminologů. Přesto jej Grissom tlačí, aby byl ještě lepší.
Catherine Willows
Catherine se narodila přímo v Las Vegas. Jako matka samoživitelka vychovává dceru Catherine, což při jejím náročném povolání není vůbec jednoduchá záležitost. Svůj čas musí pečlivě dělit mezi povinnosti rodiče a práci, kterou miluje celým svým srdcem. Přesto si dává velký pozor, aby Catherine udržela co nejdále od násilností a hrůz, se kterými ona jako kriminoložka každodenně přichází do kontaktu.
Greg Sanders
Od té doby, co získal svou první amatérskou výbavičku chemie v sedmi letech, se Greg Sanders rozhodl, že bude vědcem. Třebaže mu říkali, že věda je koníčkem pro matlaly, nenechal se odradit a vstoupil do Vědeckého klubu ne střední škole a zúčastnil se většiny chemických soutěží na univerzitě. Balancoval mezi laboratoří a atletikou, studováním, flirtování a počítačovou prací s daty. Věnoval se také knihovně, kde Greg objevil vše, co se mohl naučit o vědeckých objevech minulého století. Také by ho neurazilo objevení zbrusu nové teorie nebo prvku, který by byl pojmenován po něm.
Capt. Jim Brass
Jim je bývalým šéfem CSI, který byl přeřazen zpět do oddělení vražd. On a Grissom se dostávají do četných sporů. Detektivové i soudní vyšetřovatelé chtějí totéž - dopadení pachatele, ale často se liší v představách, jak tohoto cíle dosáhnout. Jejich dobré záměry se vždy budou projevovat v neporozumění mezi vědcem a policistou.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama